Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Fritz Janberger. Küstenlandschaft. Ölbild signiert.

Varunummer: 5095199
Auktionen är avslutad
Utropspris: EUR 200
SEK 2 134
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Fritz Janberger. Küstenlandschaft. Öl auf leinwand. rechts unten signiert. Gerahmt. Maße ca. 48 x 70 cm.

Auktionen avslutas:  2018-09-23 20:07:00
Showroom:  DE, Hamburg, Große Elbstraße