Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Fritz Kraul, portræt

Varunummer: 5061601
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 400
SEK 573
Utropspris: DKK 1 200
SEK 1 719
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Fritz Kraul 1862-1935. Portræt, olie på plade (metal), signeret og dateret 1877. H.21 x 15,5 cm (30 x 25 cm)

Auktionen avslutas:  2018-07-31 16:19:09
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1355390 2018-07-31 06:52:13 DKK 400
343053 2018-07-27 06:02:12 DKK 350
1787034 2018-07-27 00:11:03 DKK 300