Fyra matstolar, matbord Gemla möbler AB (5)

Varenummer: 3269201
Hammerslagspris: SEK 775
DKK 494
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Fyra matstolar, matbord Gemla möbler AB. Björk, stoppad sits och ryggbricka. H. 72, b. 69,5, l.130 cm. Slitage och smärre skador.
Auktionen afsluttes:  27-01-2014 19:00:00