Fyra matstolar, matbord Gemla möbler AB (5)

Varunummer: 3269201
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 775
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Fyra matstolar, matbord Gemla möbler AB. Björk, stoppad sits och ryggbricka. H. 72, b. 69,5, l.130 cm. Slitage och smärre skador.

Auktionen avslutas:  2014-01-27 19:00:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 775
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 750
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 725
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 700
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 675
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 650
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 625
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 600
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 575
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 550
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 525
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 500
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 475
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 450
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 425
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 400
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 375
322978 2014-01-22 10:38:03 SEK 350
769794 2014-01-26 17:59:13 SEK 325
322978 2014-01-21 19:41:51 SEK 300