Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hobby og samleobjekter
Samleobjekter
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Gehstock / Spazierstock mit Silbergriff
:
4453996
Hammerslagspris
:
EUR
40
298
Vurdering
:
EUR
< 125
< 1.000
Gehstock / Spazierstock, Holz, schwarz lackiert, mit gekrümmtem Silbergriff, punziert, Halbmond und Krone, 800, Christopf Widmann, Pforzheim, Griff mit Rosen und stilisierten Blüten verziert, mit Gummiaufsatz; L. 87cm; Silber mit Oxidationsspuren, Lackierung mit starkem Abrieb und Fehlstellen.
22-11-2016 19:18:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1597981
21-11-2016
20:50:46
EUR
40
Til toppen