Georg Jensen. Et par 'Cave' ørestikker af sterlingsølv

Varenummer: 5694002
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.000

Georg Jensen. Et par 'Cave' ørestikker af sterlingsølv og 18 kt. guld. Udført af Jacqueline Rabun for Georg Jensen, stemplet GJ for Georg Jensen. Vægt 6,5 g. Har brugsspor, ridser.
Auktionen afsluttes:  21-06-2020 18:36:00