Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Godycki Cwirko. Landskab, cd

Varunummer: 4990880
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Godycki Cwirko 1908-1988. Landskab, olie på lærred. sign. 63x90 (82 x106) cm. NB: Kunstnernavn tilføjet 03-05-2018.

Auktionen avslutas:  2018-06-05 13:51:30