På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Goran Vukusic, maleri, komposition med studier af nøgne kvinder, 1996, signeret
Vurdering:
EUR
1.700
12.665
Goran Vukusic (f. 1954), maleri, olie på lærred, 1996. Komposition med studier af nøgne kvinder med et abstrakt landskab i baggrunden i blåt, hvidt og okker, kubistisk malestil, signeret og dateret på bagsiden midtpå, indrammet, billedmål 74 x 115 cm, ydermål 82 x 122 cm, farvelaget har en lille mangel.
18-10-2018 21:58:00