Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

'Hafen in Dänemark', Öl auf Leinwand

Varunummer: 4972366
Auktionen är avslutad
Utropspris: EUR < 125
SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
'Hafen in Dänemark', Öl auf Leinwand,
Die Leinwand ist nicht auf Keilrahmen aufgezogen,
Maße ca.: 30 x 40 cm,
Altersgemäßer Zustand mit geringfügigen Gebrauchsspuren.

Auktionen avslutas:  2018-05-15 20:55:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße