Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Halb-Memoryring mit Brillanten

Varunummer: 5257252
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 600
SEK 6 432
Utropspris: EUR 1 000
SEK 10 720
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Memoryring gefertigt aus 14kt. Gold (punziert), besetzt mit 8 Brillanten von gesamt ca.: 0.80ct. Farbe: Crystal (J), Reinheit: SI.
Ringgröße ca.: 54,5, Durchmesser ca.: 17,4 mm.
Gewicht ca.: 8,2 g.

Auktionen avslutas:  2019-05-26 21:45:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1458203 2019-05-22 20:06:03 EUR 600
1458203 2019-05-22 20:06:03 EUR 550
1458203 2019-05-22 20:06:03 EUR 500