Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Halb-Memoryring mit Brillanten

Varunummer: 5257252
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: EUR 500
(SEK 4 780)
Utropspris: EUR 1 000
(SEK 9 560)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Memoryring gefertigt aus 14kt. Gold (punziert), besetzt mit 8 Brillanten von gesamt ca.: 0.80ct. Farbe: Crystal (J), Reinheit: SI.
Ringgröße ca.: 54,5, Durchmesser ca.: 17,4 mm.
Gewicht ca.: 8,2 g.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-05-26 21:45:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße