Hallbord, gustaviansk-stil, 19/2000-tal

Varenummer: 4404276
Hammerslagspris: SEK 525
DKK 335
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Hallbord, gustaviansk-stil, 19/2000-tal. 2 lådor i sarg. Höjd 74 cm, 120 x 50 cm. Skiva med smärre fläckar och repor.
Auktionen afsluttes:  23-09-2016 17:12:00