Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Hans Christian Hansen. Portræt af pige i profil

Varunummer: 4976581
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 650
SEK 931
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 148
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Hans Christian Hansen 1861-1928. Portræt af ung kvinde i profil, olie på plade. Sign. H. Chr. H. 31 x 15,5 (35 x 30) cm.

Auktionen avslutas:  2018-06-14 20:16:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

621342 2018-06-12 22:03:37 DKK 650
197035 2018-06-12 19:58:44 DKK 600
621342 2018-06-12 22:03:37 DKK 550
197035 2018-06-12 19:58:44 DKK 500
621342 2018-06-12 07:44:45 DKK 450
1415 2018-06-11 22:39:14 DKK 400
621342 2018-06-08 19:46:06 DKK 350
197035 2018-06-07 15:38:43 DKK 300