Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Hans Friberg (synonym for M. O. Curtis) cd. To malerier (2)

Varunummer: 5052592
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 450
SEK 644
Utropspris: DKK 1 200
SEK 1 719
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Hans Friberg (synonym for M.O. Curtis) 1875-1959. To blomsteropstillinger. Sign. Hans Friberg. Olie på lærred. UR. 33 x 43 og 35 x 43 cm. (2)

Auktionen avslutas:  2018-07-18 15:34:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1261129 2018-07-17 21:24:52 DKK 450
455682 2018-07-17 21:22:15 DKK 400
1261129 2018-07-11 18:09:55 DKK 350
455682 2018-07-17 21:22:15 DKK 350
1261129 2018-07-11 18:09:55 DKK 300