Hans J. Wegner fritstående skrivebord af egetræ

Varenummer: 5262159
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200

Hans J. Wegner, fritstående skrivebord af egetræ, H. 65, D. 83, L. 123 cm. Front med to skuffer, nøgle medfølger ikke. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og mærker.
Auktionen afsluttes:  13-04-2019 19:53:01