Hans J Wegner. Reol af teaktræ

Varunummer: 3698703
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 650
SEK 2 250
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 046
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Hans J Wegner. Reol fineret med teak, front med flytbare hylder, H. 180 B. 100 D. 34 cm. Produceret hos Ry Møbelfabrik, stempel herfra. Fremstår med brugsspor; nogle ridser og mærker, bagbeklædning med mindre borehuller.

Auktionen avslutas:  2015-01-29 19:02:00
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1508 2015-01-29 09:12:26 DKK 1650
137310 2015-01-26 02:52:27 DKK 1600
1508 2015-01-29 09:12:26 DKK 1600
137310 2015-01-26 02:52:27 DKK 1550
1508 2015-01-29 09:12:26 DKK 1500
137310 2015-01-26 02:52:27 DKK 1450
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 1400
137310 2015-01-26 02:52:27 DKK 1400
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 1350
137310 2015-01-26 02:52:27 DKK 1300
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 1250
137310 2015-01-26 02:52:27 DKK 1200
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 1150
137310 2015-01-26 02:52:27 DKK 1100
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 1050
137310 2015-01-26 02:52:27 DKK 1000
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 975
6704 2015-01-23 06:29:26 DKK 950
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 925
6704 2015-01-23 06:29:26 DKK 900
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 875
6704 2015-01-23 06:29:26 DKK 850
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 825
6704 2015-01-23 06:29:08 DKK 800
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 775
6704 2015-01-23 06:29:08 DKK 750
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 725
6704 2015-01-23 06:29:08 DKK 700
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 675
6704 2015-01-23 06:29:08 DKK 650
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 625
6704 2015-01-23 06:29:08 DKK 600
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 575
6704 2015-01-23 06:29:08 DKK 550
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 525
6704 2015-01-23 06:28:52 DKK 500
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 475
6704 2015-01-23 06:28:52 DKK 450
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 425
6704 2015-01-23 06:28:52 DKK 400
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 375
6704 2015-01-23 06:28:52 DKK 350
150942 2015-01-22 20:51:58 DKK 325
1245242 2015-01-22 19:45:51 DKK 300