Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hans J. Wegner. Skab af egetræ
:
5567375
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
1.000
Hans J. Wegner. Skab af finéret egetræ. Front med to låger hvor bag hylder. Fremstillet hos Ry Møbler. L. 100 D. 33 H. 109 cm. Fremstår med brugsspor herunder enkelte finerskader samt mærker..
28-01-2020 19:40:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1603281
28-01-2020
19:34:53
450
410819
27-01-2020
08:48:46
400
1432909
26-01-2020
21:57:44
350
410819
23-01-2020
22:00:54
300
Til toppen