Hans J. Wegner. Skab af egetræ

Varenummer: 5567375
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.000

Hans J. Wegner. Skab af finéret egetræ. Front med to låger hvor bag hylder. Fremstillet hos Ry Møbler. L. 100 D. 33 H. 109 cm. Fremstår med brugsspor herunder enkelte finerskader samt mærker..
Auktionen afsluttes:  28-01-2020 19:40:00