Hans J. Wegner. Spisebord, eg med hollandsk udtræk, model AT-316

Varunummer: 5383833
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 100
SEK 1 562
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 420
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Hans J. Wegner 1914-200. Spisebord af fineret egetræ, rektangulær plade med hollandsk udtræk, runde tilspidsede ben. Fremstillet hos Andreas Tuck, model AT-316, med brændemærke herfra. H. 72, L. 140-250, B. 90 cm. Fremstår med brugsspor, mærker, farvenuancer, finerafslag langs pladens kant.

Auktionen avslutas:  2019-07-18 20:04:00
Showroom:   Vejle, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1822318 2019-07-18 19:59:24 DKK 1100
1630136 2019-07-18 13:48:03 DKK 1000
1822318 2019-07-18 19:59:22 DKK 950
1630136 2019-07-18 13:48:03 DKK 900
1822318 2019-07-18 19:59:20 DKK 850
1630136 2019-07-18 13:48:03 DKK 800
1822318 2019-07-18 07:45:24 DKK 750
1630136 2019-07-17 13:37:36 DKK 700
1630136 2019-07-17 13:37:36 DKK 650
1630136 2019-07-17 13:37:27 DKK 600
1630136 2019-07-17 13:37:27 DKK 550
1630136 2019-07-17 13:37:27 DKK 500
1630136 2019-07-17 13:37:27 DKK 450
1630136 2019-07-17 13:37:27 DKK 400
1760924 2019-07-13 10:26:54 DKK 350
1760924 2019-07-13 10:26:30 DKK 300