Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Hans Kruuse Kanalparti fra København

Varunummer: 4987394
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 4 000
SEK 5 729
Utropspris: DKK 1 200
SEK 1 719
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Hans Kruuse 1893-1964. scene fra København, olie på lærred. Sign. H. Kruuse. 54 x 75 (69 x 91) cm.

Auktionen avslutas:  2018-05-03 13:44:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

467572 2018-05-03 10:25:00 DKK 4000
1769046 2018-05-03 12:17:42 DKK 4000
467572 2018-05-03 10:25:00 DKK 3800
1769046 2018-05-03 12:17:42 DKK 3600
467572 2018-05-03 10:25:00 DKK 3400
1769046 2018-05-03 12:17:42 DKK 3200
467572 2018-05-03 10:25:00 DKK 3000
1769046 2018-05-03 12:15:49 DKK 2800
467572 2018-05-03 10:25:00 DKK 2600
1769046 2018-05-03 12:15:49 DKK 2400
467572 2018-05-03 10:12:21 DKK 2200
1769046 2018-05-01 18:16:00 DKK 2000
467572 2018-05-03 10:11:37 DKK 1900
1769046 2018-05-01 18:16:00 DKK 1800
467572 2018-05-03 10:10:10 DKK 1700
1769046 2018-05-01 18:16:00 DKK 1600
82941 2018-05-03 07:11:09 DKK 1500
1769046 2018-05-01 18:16:00 DKK 1400
82941 2018-05-03 07:10:37 DKK 1300
1769046 2018-05-01 18:16:00 DKK 1200
82941 2018-05-03 07:10:32 DKK 1100
1769046 2018-05-01 18:16:00 DKK 1000
82941 2018-05-03 07:10:27 DKK 950
1769046 2018-05-01 18:16:00 DKK 900
467572 2018-04-30 23:30:05 DKK 850
1769046 2018-04-26 17:55:45 DKK 800
467572 2018-04-30 23:29:44 DKK 750
1769046 2018-04-26 17:55:45 DKK 700
890469 2018-04-29 16:51:07 DKK 650
1769046 2018-04-26 17:55:45 DKK 600
890469 2018-04-29 16:50:58 DKK 550
1769046 2018-04-26 17:55:45 DKK 500
467572 2018-04-29 01:54:55 DKK 450
1769046 2018-04-26 17:55:45 DKK 400
694926 2018-04-26 17:08:46 DKK 350
136339 2018-04-26 12:40:11 DKK 300