Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Hans Ole Brasen. Markparti, 1876

Varunummer: 5040126
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 2 600
SEK 3 724
Utropspris: DKK 3 000
SEK 4 297
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Hans Ole Brasen (1849-1930). Markparti, olie på lærred, monogram sign., dat. 1876. 24 x 29 (32 x 37) cm.

Auktionen avslutas:  2018-07-21 15:38:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1573327 2018-07-17 17:10:21 DKK 2600
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 2400
1573327 2018-07-17 17:10:19 DKK 2400
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 2200
1573327 2018-07-17 17:10:16 DKK 2000
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 1900
1573327 2018-07-17 17:10:13 DKK 1800
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 1700
1573327 2018-07-17 17:09:31 DKK 1600
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 1500
1573327 2018-07-17 17:09:21 DKK 1400
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 1300
1573327 2018-07-17 17:09:09 DKK 1200
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 1100
1573327 2018-07-17 17:09:00 DKK 1000
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 950
1573327 2018-07-17 17:08:52 DKK 900
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 850
1573327 2018-07-17 17:08:44 DKK 800
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 750
1573327 2018-07-17 17:08:44 DKK 700
126705 2018-07-17 12:31:09 DKK 650
9368 2018-07-17 10:09:56 DKK 600
1787034 2018-07-16 20:25:55 DKK 550
197035 2018-07-16 19:19:54 DKK 500
15322 2018-07-16 17:52:55 DKK 450
958358 2018-07-16 14:40:58 DKK 400
13224 2018-07-16 14:22:40 DKK 350
3334 2018-07-16 13:44:29 DKK 300