Havemøbelsæt i polyrattan/teaktræ, sort (9)

Varenummer: 4300850
Hammerslagspris: DKK 1.750
Vurdering: DKK 4.000

Havemøbelsæt bestående af 8 armstole med stel af silver pulverlakeret aluminium, armlæn udført i sort pulverlakeret aluminium, sæde og ryg i sort polyrattan. Bord med ben i silver pulverlakeret aluminium, plade udført i teaktræ. H. 76 L. 200 B. 90 cm. Bord I emballage 95x205x15 samt otte stabelstole fremstår med mindre ridser og skrammer. Udstillingsmodel med minimale brugsspor. (9)
Auktionen afsluttes:  05-07-2016 19:50:00