På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Helmtrud Nyström 1939- (bus)

Varunummer: 1663554
Auktionen är avslutad
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Helmtrud Nyström. Figurer i landskap. Färglitografi. 56,2x68 cm. Signerad Helmtrud Nyström, 7/40 och daterad -69.

Auktionen avslutas:  2009-10-14 19:24:00
Showroom:  Stockholm