På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Helmtrud Nyström 1939- (bus)
Vurdering:
SEK
< 1.000
< 1.000
Helmtrud Nyström. Figurer i landskap. Färglitografi. 56,2x68 cm. Signerad Helmtrud Nyström, 7/40 och daterad -69.
14-10-2009 19:24:00