Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Henry Heerup, 'Intuition', litografisk tryk (cd)

Varunummer: 5309301
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 400
SEK 2 005
Utropspris: DKK 1 800
SEK 2 578
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Henry Heerup, 'Intuition', litografisk tryk, signeret i bly. H.24 x 20,5 cm (44,5 x 38,5 cm)

Auktionen avslutas:  2019-04-21 19:24:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1314972 2019-04-21 16:50:23 DKK 1400
1757778 2019-04-21 09:51:15 DKK 1300
1314972 2019-04-16 16:54:40 DKK 1200
1757778 2019-04-21 09:44:59 DKK 1200
1314972 2019-04-16 16:54:40 DKK 1100
1861757 2019-04-19 07:03:37 DKK 1000
1314972 2019-04-16 16:54:40 DKK 950
1861757 2019-04-19 07:03:32 DKK 900
1314972 2019-04-16 16:54:40 DKK 850
1861757 2019-04-19 07:03:23 DKK 800
1314972 2019-04-16 16:54:40 DKK 750
1270544 2019-04-18 21:42:05 DKK 700
1314972 2019-04-16 16:54:40 DKK 650
560611 2019-04-17 00:53:14 DKK 600
1314972 2019-04-16 16:54:40 DKK 550
560611 2019-04-17 00:52:43 DKK 500
1314972 2019-04-16 16:54:40 DKK 450
560611 2019-04-17 00:52:33 DKK 400
1314972 2019-04-16 16:54:25 DKK 350
201124 2019-04-16 12:39:09 DKK 300