Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Herman Jensen (cd). Landskab, olie på lærred

Varunummer: 5375014
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 432
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 439
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Herman Jensen (1915-1951) Landskab, sign. Herman Jensen. Olie på lærred. 62 x 91 cm. (72 x 101) cm.

Auktionen avslutas:  2019-07-15 20:59:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

204445 2019-07-15 07:46:16 DKK 300