Hermes, armbånd model Hapi Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4707483

Varenummer: 4693272
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.500

Hermes, armbånd model Hapi af let præget læder i farven koral prydet med spænde af forgyldt metal. Mrk. Str. XS men justarbar i længde. Længde total ca. 36,5 cm. Minimale brugsspor i original emballage.
Auktionen afsluttes:  20-06-2017 20:19:00