Holger Rasmussen-Skötte malt 1918

Varunummer: 2176927
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 416
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 387
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Holger Rasmussen-Skötte. Vinteraften i Dyrehaven. Olie på lærred. Sign. og dateret Holger Rasmussen-Skötte 1918. 93 x 119 cm (112 x 138).

Auktionen avslutas:  2011-03-22 19:18:00
Showroom:   Aarhus, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
790098 2011-03-18 22:33:29 DKK 300