Hundehvad. Reolsystem af egetræ (5)

Varenummer: 4906549
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 1.500

Reolsystem af fineret egetræ, bestående af to reolsektioner H. 195 cm. B. 138 cm. D. 30cm. en reolsektion H. 195 cm. B. 70 cm. D. 30 cm. en sektion bestående af over- og underdel H. 195 cm. B. 138 cm. D. 43 cm. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  07-02-2018 20:11:09