Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ib Kofod-Larsen. Lav skænk i Rio-palisander, model FA-66

Varunummer: 5389225
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 1 400
SEK 2 014
Utropspris: DKK 24 000
SEK 34 534
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ib Kofod-Larsen. Lav skænk i Rio palisander. Front med fire skuffer og fire låger, udført med spejlskåret finér. Fremstillet hos Faarup Møbelfabrik. Model FA-66. H. 68 cm L. 230 cm D. 50 cm. Fremstår med lette aldersrelaterede brugsspor, ben forkortet. CITES-certifikat fra Miljøstyrelsen til handel inden for EU medfølger. Ved handel uden for EU skal der søges eksport- / importtilladelse. CITES-certifikatet er genstandsspecifikt, det følger varen fra køber til køber og er gyldigt ved flere salg inden for det lands grænser, hvor det er udstedt.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-09-22 21:00:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1905477 2019-09-16 20:38:33 DKK 1300
1905477 2019-09-16 20:38:33 DKK 1200
1905477 2019-09-16 20:38:33 DKK 1100
514760 2019-09-15 19:26:01 DKK 1000
1699502 2019-09-15 13:00:52 DKK 950
127853 2019-09-12 17:22:54 DKK 900
897635 2019-09-12 01:24:09 DKK 850
1876598 2019-09-11 21:34:27 DKK 800
1876598 2019-09-11 21:34:07 DKK 750
1876598 2019-09-11 21:33:54 DKK 700
1876598 2019-09-11 21:33:45 DKK 650
1876598 2019-09-11 21:33:28 DKK 600
1876598 2019-09-11 21:33:09 DKK 550
39430 2019-09-11 06:55:01 DKK 500
1028549 2019-09-10 09:01:12 DKK 450
1777279 2019-09-09 21:44:13 DKK 400
220740 2019-09-09 19:39:35 DKK 350
1872996 2019-09-09 09:28:24 DKK 300