Industrielt design. Boyaval, Lille. Fransk Locker af grønlakeret metal. 1950'erne

Varunummer: 3687945
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 300
SEK 1 773
Utropspris: DKK 1 800
SEK 2 455
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Industrielt design. Boyaval, Lille. Fransk arkivskab/locker af grønlakeret metal. Front med tre døre bag hvilke rum og knægerakke til garderobe 1950'erne. H. 192 B. 120 D, 50 cm. Fremstår med en bule på en side, en lås defekt samt lakslitage.

Auktionen avslutas:  2015-01-21 16:44:00
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1369062 2015-01-21 16:12:43 DKK 1300
150549 2015-01-21 15:09:31 DKK 1250
1125139 2015-01-21 09:27:24 DKK 1200
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 1150
122613 2015-01-20 23:15:26 DKK 1150
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 1100
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 1050
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 1000
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 975
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 950
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 925
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 900
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 875
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 850
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 825
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 800
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 775
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 750
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 725
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 700
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 675
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 650
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 625
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 600
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 575
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 550
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 525
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 500
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 475
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 450
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 425
1026286 2015-01-17 11:18:38 DKK 400
1116729 2015-01-16 12:43:22 DKK 375
1290230 2015-01-15 16:57:25 DKK 350
1252213 2015-01-15 15:48:53 DKK 325
81728 2015-01-15 12:29:18 DKK 300