Industrilamper / pendler, mrk. Lival Optic, 1900-tallets slutning (8)

Varenummer: 4985123
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500

Industrilamper / pendler, kunststof, mrk. Lival Optic, 20. Årh. slutning, H. 37, Ø 31 cm. Fremstår m/ brugsspor. (8)
Auktionen afsluttes:  09-05-2018 15:55:00

20326 06-05-2018 21:31:17 DKK 300