Inge Hørup f. 1958 (3) Denne auktion er annulleret1975460

Varunummer: 1967304
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 478
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 092
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

INGE HØRUP, 2 litografier, begge sign. og nummeret i bly. Mål ca. 34x42 og 42x33 cm. Samt enkelt indrammet tryk, kompostion. (3)

Auktionen avslutas:  2010-08-24 14:26:00
Showroom:  Odense

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
362830 2010-08-24 14:04:23 DKK 350
491437 2010-08-17 23:18:41 DKK 325
544523 2010-08-17 18:02:47 DKK 300