Inge Hørup f. 1958 (3) Denne auktion er annulleret1975460

Varenummer: 1967304
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

INGE HØRUP, 2 litografier, begge sign. og nummeret i bly. Mål ca. 34x42 og 42x33 cm. Samt enkelt indrammet tryk, kompostion. (3)
Auktionen afsluttes:  24-08-2010 14:26:00