Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Inge Hørup f. 1958 (3) Denne auktion er annulleret1975460
:
1967304
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
INGE HØRUP, 2 litografier, begge sign. og nummeret i bly. Mål ca. 34x42 og 42x33 cm. Samt enkelt indrammet tryk, kompostion. (3)
24-08-2010 14:26:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
362830
24-08-2010
14:04:23
350
491437
17-08-2010
23:18:41
325
544523
17-08-2010
18:02:47
300
Til toppen