Jólan van der Wiel, fodskammel Gravity Stool, 2012, plast, unika Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4910133

Varenummer: 4887798
Hammerslagspris: EUR 600
DKK 4.470
Vurdering: EUR 900
DKK 6.705

Fodskammel model Gravity Stool, formgivet/fremstillet af Jólan van der Wiel i 2012. Plast, der er trukket i form med magneter. Signeret og dateret på undersiden. H. ca. 27 cm, Ø ca. 24 cm. Fremstår med minimale aldersspor.
Auktionen afsluttes:  23-01-2018 19:28:00