Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

J. Gibskov. Parti fra Gl. Strand med fiskerkoner og handlende. Olie på lærred

Varunummer: 4972534
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 400
SEK 573
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
J. Gibskov, 1900-tallet. Parti fra Gl. Strand med fiskerkoner og handlende. Olie på lærred. Sign. J. Gibskov. 76 x 111 cm. (87 x 123 cm.).

Auktionen avslutas:  2018-04-18 19:02:47
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1708676 2018-04-18 13:13:59 DKK 400
1698700 2018-04-18 17:50:08 DKK 350
1708676 2018-04-18 13:13:59 DKK 300