Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

J. Holmstedt (pseudonym for Karl Kaufmanns). Solnedgang mellem bjerge

Varunummer: 4982655
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 2 600
SEK 3 724
Utropspris: DKK 2 400
SEK 3 437
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
J. Holmstedt (pseudonym for Karl Kaufmanns 1843-1905). Fjordparti, solnedgang mellem bjerge, olie på lærred. Sign. J. Holmstedt. 73 x 100 (102 x 128) cm. Ramme fremstår med defekter, løsdele medfølger. Dubleret.

Bemærk: Kunstner tilføjet, vurdering korrigeret

Auktionen avslutas:  2018-05-10 19:32:02
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

9368 2018-05-10 19:30:02 DKK 2600
126705 2018-05-04 20:21:19 DKK 2400
9368 2018-05-10 19:29:47 DKK 2400
126705 2018-05-04 20:21:19 DKK 2200
9368 2018-05-10 19:29:38 DKK 2000
126705 2018-05-04 20:21:19 DKK 1900
9368 2018-05-06 15:42:10 DKK 1800
126705 2018-05-04 20:21:19 DKK 1700
2389 2018-05-06 02:32:40 DKK 1600
126705 2018-05-04 20:21:19 DKK 1500
2389 2018-05-06 02:32:34 DKK 1400
126705 2018-05-04 20:21:19 DKK 1300
197035 2018-05-04 18:05:08 DKK 1200
548668 2018-05-04 07:49:51 DKK 1100
197035 2018-05-04 18:05:08 DKK 1100
548668 2018-05-04 07:49:51 DKK 1000
197035 2018-05-04 18:05:08 DKK 950
548668 2018-05-04 07:49:51 DKK 900
197035 2018-05-04 18:05:08 DKK 850
548668 2018-05-04 07:49:51 DKK 800
197035 2018-05-04 18:04:57 DKK 750
548668 2018-05-04 07:49:51 DKK 700
197035 2018-05-04 18:04:57 DKK 650
548668 2018-05-04 07:49:51 DKK 600
1811 2018-05-04 08:25:30 DKK 550
548668 2018-05-04 07:49:51 DKK 500
1811 2018-05-04 08:25:30 DKK 450
548668 2018-05-04 07:49:25 DKK 400
9368 2018-05-04 06:52:44 DKK 350
197035 2018-05-03 18:48:14 DKK 300