Jacob Jensen/ Bang & Olufsen. Stereobænk

Varenummer: 5685111
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 1.200

Jacob Jensen/ Bang & Olufsen. Reol/Stereobænk af fineret palisander med lister af metal, stel af grå- og sortlakeret stål, tre udtræksplader. Fremstillet hos Bang & Olufsen. H. 63 cm, L. 86 cm, D. 41 cm. Mindre samling lp'er medfølger, med dansk folkemusik og klassisk, Bang & Olufsen. beomaster 1900-2 samt Philips pladespiller. Fremstår med brugsspor.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  13-06-2020 20:42:39