Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Jagt, fiskeri, våben og militaria
Jagttrofæer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jakttrofé, älghuvud. 1900-tal
:
4503523
Hammerslagspris
:
SEK
1.276
Vurdering
:
SEK
2.552
Jakttrofé, älghuvud. Väggmontage. Längd från vägg ca 85 cm. Framstår med smärre slitage och skador
23-12-2016 18:50:39
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
28509
23-12-2016
18:48:39
SEK
2000
Til toppen