Jakttrofé, älghuvud. 1900-tal

Varenummer: 4503523
Hammerslagspris: SEK 2.000
DKK 1.276
Vurdering: SEK 4.000
DKK 2.552

Jakttrofé, älghuvud. Väggmontage. Längd från vägg ca 85 cm. Framstår med smärre slitage och skador
Auktionen afsluttes:  23-12-2016 18:50:39

28509 23-12-2016 18:48:39 SEK 2000