Jens Birkemose, abstrakt komposition, serigrafi (cd)

Varenummer: 4317556
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.800

Abstrakt komposition, serigrafi monteret på plade, Jens Birkemose født 1943, sign. J Birkemose 92, 66/90, 104x100 cm. (109x106) Minimale brugsspor (cd)
Auktionen afsluttes:  04-07-2016 20:46:00