Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

JH, Lithografie auf Papier, 'Surrealistische Vision'

Varunummer: 4959997
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 75
(SEK 723)
Utropspris: EUR < 125
(SEK < 1 000)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
JH, Lithografie auf Papier, 'Surrealistische Vision', unten rechts monogrammiert: 'JH'.
Maße ca.: 43 x 45 cm.
Altersgemäßer Zustand.

Auktionen avslutas:  2018-03-30 20:38:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1627713 2018-03-30 20:20:39 EUR 75
1228035 2018-03-30 10:52:28 EUR 70
197035 2018-03-29 09:48:51 EUR 65
1228035 2018-03-30 10:52:06 EUR 65
197035 2018-03-28 19:41:52 EUR 60
913657 2018-03-28 22:56:05 EUR 55
197035 2018-03-28 19:41:52 EUR 50
126705 2018-03-28 10:53:31 EUR 45
1228035 2018-03-27 18:06:50 EUR 40