Jo Hammerborg, par cylinderformede pendler, model Zenith (2)

Varunummer: 3684654
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 050
SEK 1 456
Utropspris: DKK 2 000
SEK 2 773
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Jo Hammerborg, par cylinderformede pendler af delvist sortlakeret aluminium. Fremstillet hos Fog & Mørup, model Zenith. H. 40 cm. fremstår med lettere slitage og enkelte ridser. (2)

Auktionen avslutas:  2015-01-22 18:38:00
Showroom:   Aarhus, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
378129 2015-01-22 18:21:13 DKK 1050
1339074 2015-01-18 09:14:25 DKK 1000
378129 2015-01-22 18:21:09 DKK 1000
1339074 2015-01-18 09:14:25 DKK 975
662433 2015-01-20 22:28:11 DKK 950
1339074 2015-01-18 09:14:25 DKK 925
662433 2015-01-20 22:28:02 DKK 900
1339074 2015-01-18 09:14:25 DKK 875
1071440 2015-01-18 10:09:51 DKK 850
1339074 2015-01-16 17:28:18 DKK 825
1150096 2015-01-16 17:05:42 DKK 800
1339074 2015-01-16 17:27:52 DKK 800
1150096 2015-01-16 17:05:42 DKK 775
1339074 2015-01-16 17:27:52 DKK 750
1150096 2015-01-16 17:05:42 DKK 725
1339074 2015-01-16 15:22:24 DKK 700
1150096 2015-01-16 17:05:42 DKK 675
1339074 2015-01-16 15:22:24 DKK 650
1150096 2015-01-16 17:05:30 DKK 625
1339074 2015-01-16 15:22:24 DKK 600
1150096 2015-01-16 17:05:30 DKK 575
1339074 2015-01-16 15:22:24 DKK 550
1150096 2015-01-16 17:05:30 DKK 525
1339074 2015-01-16 15:22:24 DKK 500
1150096 2015-01-16 17:05:30 DKK 475
1339074 2015-01-16 15:22:24 DKK 450
1150096 2015-01-16 17:05:30 DKK 425
1339074 2015-01-16 15:22:24 DKK 400
1150096 2015-01-16 17:05:30 DKK 375
1339074 2015-01-16 15:22:24 DKK 350
1359757 2015-01-15 22:25:32 DKK 325
466865 2015-01-15 21:50:22 DKK 300