Jørgen Bille. Fiskekuttere i havn

Varunummer: 2991593
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
Utropspris: DKK < 1 000
EUR < 125
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Jørgen Bille. Motiv med fiskekuttere i havn. Olie på lærred. Sign. Jørg Bille. 65x75(84x93)

Auktionen avslutas:  2013-07-02 16:46:00
Showroom:  Kolding

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
734745 2013-07-01 22:27:37 DKK 300