Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Jørgen Dahl. Marine

Varunummer: 5040265
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 3 000
(SEK 3 757)
Utropspris: DKK 1 500
(SEK 1 879)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Jørgen Dahl (1825-1890). Marine, olie på lærred. Sign. J. Dahl samt dateret 1886. 62 x 92 cm (85 x 116 cm.). Fremstår med nogle afskalninger samt gulnet.

Auktionen avslutas:  2018-07-02 19:46:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

126705 2018-07-01 11:10:14 DKK 3000
694028 2018-07-01 13:56:14 DKK 2800
126705 2018-07-01 11:10:14 DKK 2600
992176 2018-07-01 01:36:34 DKK 2400
126705 2018-07-01 11:10:14 DKK 2200
992176 2018-07-01 01:36:34 DKK 2000
126705 2018-07-01 11:10:14 DKK 1900
992176 2018-07-01 01:36:34 DKK 1800
1611 2018-06-26 15:16:00 DKK 1700
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 1600
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 1600
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 1500
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 1400
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 1300
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 1200
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 1100
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 1000
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 950
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 900
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 850
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 800
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 750
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 700
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 650
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 600
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 550
197035 2018-06-25 18:10:19 DKK 500
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 450
3334 2018-06-25 14:24:44 DKK 400
694028 2018-06-25 14:19:52 DKK 350
719636 2018-06-25 12:14:50 DKK 300