Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

John Charles Maggs. Sceneri med engelsk postvogn, olie på lærred

Varunummer: 5317860
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 10 000
(SEK 12 523)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
John Charles Maggs (1819-1896). Sceneri med engelsk postvogn. Sign. J.C. Maggs 1875. Olie på lærred. 30 x 60 cm. (51 x 82) cm.

Auktionen avslutas:  2019-05-29 20:51:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1