Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Jon Gislason. 'Selvportræt'

Varunummer: 5369201
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 350
SEK 495
Utropspris: DKK 10 000
SEK 14 148
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Jon Gislason (f. 1955). 'Selvportræt', akryl og olie på lærred, sign. J.G., samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2019. 150 x 100 cm. UR.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-08-25 20:53:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej

1503207 2019-08-20 10:30:39 DKK 300