Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Jules Breton, Gemälde, 'Segelboot', Öl auf Leinwand

Varunummer: 4948735
Auktionen är avslutad
Klubbslag: EUR 180
SEK 1 921
Utropspris: EUR 300
SEK 3 201
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Jules Breton (1827-1906), Gemälde, Öl auf Leinwand, 'Segelboot', Darstellung eines vom Sturm geneigten Segelbootes, dunkle Grün-, Blau-, Weiß- und Grautöne, unten rechts im Bild signiert, gerahmt, Darstellungsgröße 60x120cm, Gesamtmaß 106x166cm.

Auktionen avslutas:  2018-05-31 21:00:00
Showroom:  DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 180
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 170
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 160
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 150
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 140
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 130
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 120
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 110
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 100
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 95
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 90
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 85
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 80
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 75
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 70
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 65
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 60
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 55
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 50
1545097 2018-05-31 08:26:05 EUR 45
1545097 2018-05-31 07:38:23 EUR 40