Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Julius Friedländer. En fiskerfamilie

Varunummer: 4976062
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 200
SEK 1 719
Utropspris: DKK 3 000
SEK 4 297
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Julius Friedländer (1810-1861). En fiskerfamilie, olie på lærred monteret på plade, sign. iF. 18,5 x 24 (27 x 33) cm. Enkelte retoucheringer.

Auktionen avslutas:  2018-04-25 19:26:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1223033 2018-04-25 08:42:29 DKK 1200
1571421 2018-04-25 19:12:36 DKK 1100
1223033 2018-04-25 08:42:29 DKK 1000
1571421 2018-04-25 19:11:59 DKK 950
1223033 2018-04-25 08:42:29 DKK 900
9024 2018-04-24 09:16:06 DKK 850
1223033 2018-04-25 08:42:29 DKK 850
9024 2018-04-24 09:16:06 DKK 800
1223033 2018-04-25 08:42:29 DKK 750
9024 2018-04-24 09:16:06 DKK 700
1054073 2018-04-24 22:45:49 DKK 650
9024 2018-04-24 09:16:06 DKK 600
1054073 2018-04-24 22:45:49 DKK 550
9024 2018-04-24 09:16:06 DKK 500
1054073 2018-04-24 22:45:49 DKK 450
9024 2018-04-24 09:16:06 DKK 400
3334 2018-04-18 14:05:17 DKK 350
1023497 2018-04-18 12:17:28 DKK 300