K.G. Holm, 20. årh. Marine

Varunummer: 3638757
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 426
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 136
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

K.G. Holm, 20. årh.: Sejlskibe udenfor Dover. Sign. K.G. Holm. Olie på lærred. 33 x 41 (42 x 52) cm.

Auktionen avslutas:  2014-12-01 15:51:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1084266 2014-12-01 13:47:44 DKK 300