Kai Christiansen FM reolsystem af palisander (14)

Varenummer: 5698568
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 3.000

Kai Christiansen FM reolsystem af palisander bestående af: - 2 Skabsmodul m. to skydelåger H. 43 B. 80 D 38 cm. - 4 hylder D.18 cm - 1 hylde D.23,5 cm. - 2 hylder D.27,5 cm. - 1 magasinhylde 33 cm - 4 vanger. ca 176 cm Fremstår med brugsspor, enkelte ridser og mærker (14) OBS beskrivelse rettet under auktion
Auktionen afsluttes:  05-07-2020 18:35:00