Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Kai Kristiansen. FM kommode af teak

Varunummer: 5395598
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 2 600
SEK 3 741
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 439
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Kai Kristiansen f. 1929. FM kommode af teak, front med fire skuffer, monteret på tilspidsede ben. Udført hos Fornem Møbelkunst, Feldballe. H. 76 B. 85 D. 41 cm. Fremstår med ridser, mærker og finérafslag.

Auktionen avslutas:  2019-08-27 18:15:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1889152 2019-08-27 18:12:25 DKK 2600
1860397 2019-08-27 16:17:56 DKK 2400
1889152 2019-08-27 17:35:16 DKK 2400
1860397 2019-08-27 16:17:56 DKK 2200
1413809 2019-08-17 09:25:16 DKK 2000
1860397 2019-08-27 16:17:49 DKK 1900
1413809 2019-08-17 09:25:16 DKK 1800
1860397 2019-08-27 16:17:49 DKK 1700
1413809 2019-08-17 09:25:16 DKK 1600
1860397 2019-08-26 16:50:05 DKK 1500
1413809 2019-08-17 09:25:16 DKK 1400
735778 2019-08-22 04:59:32 DKK 1300
1413809 2019-08-17 09:25:16 DKK 1200
1897057 2019-08-17 21:52:40 DKK 1100
1413809 2019-08-17 09:25:16 DKK 1000
119960 2019-08-17 20:42:31 DKK 950
1413809 2019-08-17 09:25:16 DKK 900
119960 2019-08-17 20:42:20 DKK 850
1413809 2019-08-17 09:25:16 DKK 800
1897057 2019-08-15 17:58:05 DKK 750
88472 2019-08-15 21:04:17 DKK 750
1897057 2019-08-15 17:58:05 DKK 700
32810 2019-08-15 08:19:50 DKK 650
1897057 2019-08-15 17:58:05 DKK 600
32810 2019-08-15 08:19:50 DKK 550
1897057 2019-08-15 17:58:05 DKK 500
32810 2019-08-15 08:19:50 DKK 450
67631 2019-08-15 06:57:55 DKK 400
32810 2019-08-14 17:59:09 DKK 350
1466535 2019-08-13 21:10:53 DKK 300