Kai Kristiansen. FM væghængt reolsystem af palisander (21)

Varenummer: 5673354
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 2.000

Kai Kristiansen. FM væghængt reolsystem af finéret palisander bestående af: 10 hylder i forskellige dybder B: 86 cm., to kasser, den ene med skydelåger af glas den anden skydelåger af træ B: 86 cm. H: 50 cm. samt lampe med defekt skærm og 8 vanger. Fremstår med brugsspor samt enkelte afslag.
Auktionen afsluttes:  27-05-2020 20:06:00