Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Kai Kristiansen. Væghængt FM reolsystem af teak
:
5605462
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.500
Kai Kristiansen. Væghængt FM reolsystem af fineret teak, bestående af:
Modul med låger, H 43, 80 x 38 cm. 2 vanger á 203 cm. 4 hylder á 80 x 22 cm, med tilhørende 8 holdere.
Alm. brugsspor, nogle pletter på sider, enkelte skrammer mm.
10-03-2020 19:39:52
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1517477
10-03-2020
19:37:13
500
1466535
08-03-2020
18:43:11
450
1039278
06-03-2020
18:55:51
400
1352016
05-03-2020
20:00:37
350
1231147
05-03-2020
17:56:07
300
Til toppen