Kai Kristiansen. Væghængt FM reolsystem af teak

Varenummer: 5605462
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500

Kai Kristiansen. Væghængt FM reolsystem af fineret teak, bestående af:
Modul med låger, H 43, 80 x 38 cm. 2 vanger á 203 cm. 4 hylder á 80 x 22 cm, med tilhørende 8 holdere.
Alm. brugsspor, nogle pletter på sider, enkelte skrammer mm.
Auktionen afsluttes:  10-03-2020 19:39:52