Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Glas, porcelæn og keramik
Vaser, skåle, fade
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Karl Hansen Reistrup for Kähler. Fad af lertøj,
:
5608695
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
Karl Hansen Reistrup (1863-1929) for Kähler. Fad af lertøj, dekoreret i blå, orange og brun glasur med motiv i form af sejlskib Sign. monogram HAK samt stemplet Danmark. Ca. 1910. Ø 30 cm.
11-03-2020 18:05:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
49347
11-03-2020
12:36:50
500
1078399
11-03-2020
14:00:23
450
49347
11-03-2020
12:36:32
400
1790793
06-03-2020
18:27:54
350
534680
06-03-2020
16:32:07
300
Til toppen