Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Kathrine Ærtebjerg. ’They belong together’. cd

Varunummer: 5356065
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 56 000
SEK 70 883
Utropspris: DKK 76 000
SEK 96 199
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Kathrine Ærtebjerg. f. 1969. ’They belong together’ olie på lærred. sign. og dat. Katrine Ærtebjerg 2010 på bagsiden. 140 x 100 cm.

Auktionen avslutas:  2019-06-17 20:47:56

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1537885 2019-06-17 20:45:56 DKK 56000
1515394 2019-06-17 20:45:37 DKK 54000
1537885 2019-06-17 20:44:47 DKK 52000
1515394 2019-06-17 20:45:25 DKK 52000
1537885 2019-06-17 20:44:47 DKK 50000
1515394 2019-06-17 20:40:57 DKK 48000
1537885 2019-06-17 20:22:53 DKK 46000
1537885 2019-06-17 20:22:23 DKK 44000
1537885 2019-06-17 16:54:30 DKK 42000
1537885 2019-06-17 16:17:43 DKK 40000
1537885 2019-06-17 16:17:43 DKK 39000
1537885 2019-06-17 16:15:23 DKK 38000